V Športnem parku dvoboj Gorice in Adrie

Nova Gorica, 10.10.2012

Z 2:1 so zmagali igralci iz Mirna. Gorica v soboto z Udinesejem.

Nogometaši Gorice so v sredo popoldan odigrali prvo pripravljalno tekmo med prvenstvenim premorom. V Športnem parku so se pomerili z mirensko Adrio, ki je slavila z 2:1.

Mirenci, za katere nastopajo številni nekdanji člani ND Gorica, so povedli v 40. minuti srečanja. Uspešen je bil prav eden bivših Novogoričanov Nebojša Kovačevič.

Gorica je zaigrala v mešani postavitvi. Do izenačenja so belo-modri prišli v 80. minuti, ko je zadel Jan Dornik. Toda zmaga je odšla v bližnji Miren, zanjo pa je z zadetkom poskrbel Vuga pet minut pred koncem tekme.

ND Gorica se v soboto odpravlja v Videm, kjer bo v športnem centru Dino Bruseschi ob 15.30 tekma z italijanskim prvoligašem in udeležencem Evropske lige Udinesejem.