Ekipa U-14 je v gosteh merila moči z ekipo Brava.

Začeli so z naslednjo postavo:

Požar Jernej, Kumar Anej, Antolinc Kris, Komel Vili, Mutavčič Luka, Puhalić David, Klančič Ambrož, Podvršček Rok, Leban Žan, Štor Luka in Gichev Sasho

Na klopi za rezervne igralce so bili:

Drašček Blaž, Simčič Leonardo, Klepac Boštjan, Juren Martin, Urbančič Matija, Slejko Domen in Kren Matija

Tekma se je nažalost končala z rezultatom 3:1 za domačine. Edini gol za modro-bele je zadel Klančič Ambrož.

Izjava o tekmi:

Klančič Ambrož, strelec zadeetka: ''Tekmo smo začeli zelo dobro in disciplinirano ter ob koncu prvega polčasa premoč na terenu okronali z zadetkom. Tudi drugi polčas smo dobro začeli, a smo v zadnjih dvajsetih minutah popustili in prejeli tri zadetke. Kljub dobri igri se bomo morali za tri točke boriti na naslednji tekmi.''

Več o tekmi si lahko preberete TUKAJ.

Kadeti in mladinci so v Športnem parku gostili Muro.

Kadeti so na igrišče stopili v naslednji postavi:

Radikon Matija, Kavčič Matija, Tobijas Žiga, Terziev Goran, Žužek Matevž, Lipušček Žiga, Božič Matija, Humar Jan, Nagode Tilen, Kuraj Anže in Mlečnik Jan

Na klopi so na svoj vstop v igro čakali:

Podlogar Matija, Jarc Matija, Marinič Leon, Medveš Nik, Cijan Klemen, Černuta Mare in Kompara Matija

Tekma se je končala z visoko zmago naših fantov z 4:0. Mrežo gostov so zatresli Božič Matija, Nagode Tilen in nato dvakrat Humar Jan.

Žiga Tobijas: ''Tekmo smo odigrali proti Muri, ki so zadnji na lestvici še brez osvojene točke. Zato smo seveda pričakovali zmago. Začeli smo tako kot na vseh domačih tekmah; tako da stisnemo gostujočo ekipo že visoko na njihovi polovici. Naša premoč se je pokazala že takoj v prvih minutah, po izjemnem strelu Jana Humarja. Čeprav nismo igrali tako kot na prejšnih tekmah, smo bili še vedno veliko boljši nasprotnik. Gostje si niso priigrali niti ene lepe priložnosti. Tako smo tekmo pripeljali do konca z visoko zmago 4:0. Naslednja tekma je proti Šampionu iz Celja, kjer tudi pričakujemo zmago.''

Mladinsko tekmo je otvorila naslednja enajsterica:

Mavrič Matej, Curk Jani, Kavčič Aljaž, Codromaz Alessio, Kavčič Tine, Tragin Luka, Kolenc Jaka, Džuzdanovič Amel, Curk Jure, Neškovič Jani, Kadrija Valdrin

Na klopi so na svojo priložnost čakali:

Podlogar Matija, Grudina Rok, Vižintin Blaž, Zupan Miha, Kavčič Bine, Pahor Žiga

Tekma se je na našo srečo končala z rezultatom 1:0, saj so gostje v kar 97. minuti srečanja dali avtogol.

Tine Kavčič, kapetan: ''Nedeljska tekma je bila borbena, fantje so se borili, kar je privedlo tudi do poškodb. Skupaj kot ekipa pa smo verjeli in smo na koncu tudi z malo sreče prišli do edinega zadetka, ki je vodil do zmage.''