Trener Srebrnič po tekmi z Olimpijo

Nova Gorica, 20.11.2016

Po domačem remiju z Olimpijo (1:1) je bil trener ND Gorica Miran Srebrnič po tekmi zadovoljen:

''V drugem delu prvega polčasa smo odigrali dobro. Stisnili smo jih visoko, dobivali smo druge žoge. V drugem polčasu pa smo bili vsaj enakovredni ali celo boljši. Žal nam nobene takšne tekme, ko je zelo izenačeno, ne uspe zmagati. Imeli smo nekaj lepih situacij. Toda, zadovoljen sem. Ekipa je po težkem porazu v Domžalah reagirala dobro. Odigrali smo bojevito in disciplinirano.''

Srebrnič je dodal še nekaj misli o zadnjih slabših izidih. ''Kar se tiče zadnje tekme v Domžalah, res nismo bili pravi. Pred tem pa smo, kljub ne ravno uspešnim izidom, igrali dobro, toda moštvo je mlado in potrebno je imeli nekoliko potrpljenja.''