Vpogled v nogometno šolo

Nova Gorica, 07.11.2016

V predzadnji tekmi to jesen so belo-modri na obrobju Ljubljane prišli do pomembne točke. V Medvodah so zagirali proti Interblocku ter remizirali z 1:1.

Toda kazalo je še bolje. Gorica je delovala kompaktno, vse linije so igrale precej povezano. Tako je v 43. minuti Adrian Rrahmani zadel za vodstvo.

To je trajalo vse do same končnice tekme. Tedaj je v sodnikovem dodatku za 1:1 zadel domači igralec Laban. Škoda za dve izgubljeni točki, in to ob dejstvu, da so imeli domači tedaj že igralca manj na zelenici.

Pri gostih sta rumena kartona prejela Štrukelj in Urbančič, pri domačih pa je v 89. minuti Pušnik prejel rdeči karton.

Kadeti se iz Medvod, kjer so svoj nastop pričeli že ob 12. uri, vračajo s porazom. Edini gol je v 60. minuti zabil Drmaž.

Na zadnji jesenski tekmi za Gorico v ligi U-15 zahod so belo-modri v Športnem parku gostili ljubljanski Interblock.

Slednji je bil bolj uspešen in slavil z 2:0. Oba zadetka so Ljubljančani dosegli že v prvem delu tekme. In oba je dosegel Filip Ostojić. Prvič je novogoriškega vratarja premagal po četrt ure igre, drugič pa le deset minut zatem.

Belo-modri odgovora niso našli, čeprav so zaigrali precej ostro in si prislužili kar štiri rumene kartone.